Wystartowało ponad 70 zawodników,  11 kategoriach.

Czekamy na kolejny turniej Grand Prix Lubelszczyzny, który prawdopodobnie zostanie rozegrany w Lublinie.

Klasyfikacja końcowa III Mistrzostwa Puław w Badmintonie 20.03.2016r

Dzieci do 9 lat

Miejsce

Nazwisko i imię

Klub

1

Winek Lena

MKS Garwolin

2

Woźniak Jakub

SP-6 Puławy

3

Padel Andrzej

SP-3 Puławy

4

Wysocki Robert

SP-1 Puławy

Klasyfikacja końcowa III Mistrzostwa Puław w Badmintonie 20.03.2016r

Chłopcy A

Miejsce

Nazwisko i imię

Klub

1

Kalinowski Konrad

MKS Garwolin

2

Winek Kacper

MKS Garwolin

3

Kotlarski Tomasz

MKS Garwolin

4

Szewczak Wojciech

Yonex Team Lublin

5

Podkański Antoni

Yonex Team Lublin

6

Nastaj Jakub

Yonex Team Lublin

Klasyfikacja końcowa III Mistrzostwa Puław w Badmintonie 20.03.2016

Chłopcy B

Miejsce

Nazwisko i imię

Klub

1

Bereziński Kuba

SP-11 Puławy

2

Miduch Mateusz

SP-1 Puławy

3

Lisowski Dominik

SP-1 Puławy

4

Kowalik Filip

Yonex Team Lublin

Klasyfikacja końcowa III Mistrzostwa Puław w Badmintonie 20.03.2016r

Dziewczyny Singiel B

Miejsce

Nazwisko i imię

Klub

1

Winek Ola

MKS Garwolin

2

Sikora Daria

SP-6 Puławy

3

Kwit Anna

SP-6 Puławy

4

Kędziora Agata

SP-6 Puławy

5

Wierzbicka Hanna

Yonex Team Lublin

6

Grzeszczuk Klaudia

SP-6 Puławy

7

Łazuga Zuzanna

SP-1 Puławy

8

Bocianowska Julia

SP-1 Puławy

Klasyfikacja końcowa III Mistrzostwa Puław w Badmintonie 20.03.2016r

Kobiety Singiel A

Miejsce

Nazwisko i imię

Klub

1

Nogal Magdalena

MKS Garwolin

2

Wojtachnia Ula

Yonex Team Lublin

3

Chorągiewicz Alicja

Yonex Team Lublin

4

Lenart Karolina

Puławy

5

Zielińska Anna

Lublin

6

Pardyka Greta

Nałęczów

Klasyfikacja końcowa III Mistrzostwa Puław w Badmintonie 20.03.2016r

Kobiety Singiel B

Miejsce

Nazwisko i imię

Klub

1

Kasprzycka Ewelina

Puławy

2

Swatek Izabela

Puławy

3

Wysocka Monika

Ognisko TKKF Chemik Puławy

4

Bartuzi Beata

Ognisko TKKF Chemik Puławy

5

Swatek Klaudia

Puławy

6

Kasprzycka Małgorzata

Puławy

Klasyfikacja końcowa III Mistrzostwa Puław w Badmintonie 20.03.2016

Mężczyźni Singiel A

Miejsce

Nazwisko i imię

Klub

1

Lepianka Paweł

Kiko Zamość

2

Gujski Daniel

Kiko Zamość

3

Nogal Mariusz

MKS Garwolin

4

Wilczyński Sebastian

Radom

5

Rosiński Karol

Lublin

6

Wojciechowski Paweł

Ognisko TKKF Chemik Puławy

7-9

Szałas Piotr

MKS Garwolin

Szewczak Dariusz

Lublin

Tracz Michał

MKS Garwolin

10

Koziara Paweł

Świdnik

Klasyfikacja końcowa III Mistrzostwa Puław w Badmintonie 20.03.2016

Mężczyźni Singiel B

Miejsce

Nazwisko i imię

Klub

1

Nowicki Piotr

TANTON Ryki

2

Woźniak Damian

Ognisko TKKF Chemik Puławy

3

Duchna Mateusz

MKS Garwolin

4

Wojtczak Szymon

Radom

5

Kidacki Krzysztof

Radom

6

Winek Kacper

MKS Garwolin

7

Kukier Szymon

Puławy

8-14

Gołofit Mateusz

Ognisko TKKF Chemik Puławy

Urbanek Robert

Ognisko TKKF Chemik Puławy

Skomra Paweł

Puławy

Nieścioruk Kamil

Lublin

Szewczak Dariusz

Lublin

Swatek Wojciech

Puławy

Walenda Leszek

MKS Garwolin

15-21

Rolewicz Maciej

Ognisko TKKF Chemik Puławy

Matras Grzegorz

Ognisko TKKF Chemik Puławy

Leftak Grzegorz

Ognisko TKKF Chemik Puławy

Padel Piotr

Ognisko TKKF Chemik Puławy

Abramowicz Grzegorz

Puławy

Ziółek Łukasz

Ognisko TKKF Chemik Puławy

Bartosiewicz Łukasz

Radom

Klasyfikacja końcowa III Mistrzostwa Puław w Badmintonie 20.03.2016

Mężczyźni Debel

Miejsce

Nazwisko i imię

Klub

1

Gujski D./Lepianka P.

Kiko Zamość

2

Nogal M./Nogal M.

MKS Garwolin

3

Szałas P./Tracz M.

MKS Garwolin

4

Wojciechowski P./Choroszyński A.

Puławy

5

Woźniak D./Gołofit M.

Ognisko TKKF Chemik Puławy

6

Nowicki P./Wojtczak Sz.

TANTON Ryki/Radom

7

Kidacki K./Wilczyński S.

Radom

8

Koziara P./Jaroszewski A.

Świdnik/Lublin

9-12

Szewczak D./Nieścioruk K.

Lublin

Rosiński K./Dęga A.

Lublin

Winek K./Walenda L.

MKS Garwolin

Goliszek T./Padel P.

Ognisko TKKF Chemik Puławy

13-18

Urbanek R./Skomra P.

Ognisko TKKF Chemik Puławy

Leftak G./Ziółek Ł.

Ognisko TKKF Chemik Puławy

Kiper D./Masicz P.

Lublin

Szewczak D./Duchna M.

Lublin/MKS Garwolin

Rolewicz M./Matras G.

Ognisko TKKF Chemik Puławy

Swatek W./Abramowicz G.

Puławy

Add Comment