Podsumowanie III Mistrzostw Puław
Dnia 20 marca br. w Szkole podstawowej nr 1 w Puławach rozegrano III Mistrzostwa Puław w Badmintonie – zaliczane do Grand Prix Lubelszczyzny.Wystartowało 72 osoby w 11 kategoriach, rozegrano ponad 160 meczy.

W kategoriach młodzieżowych jak zwykle dominowali podopieczni Jerzego Rybickiego z MKS Garwolin, jednak nie brakowało emocji i zaangażowania w każdym pojedynku. Pozytywnie zaprezentowali się również zawodnicy trenera Jarosława Suwały z YonexTeamLublin, którzy regularnie trenują badmintona od dwóch lat.

Puławska młodzież także spisała się znakomicie, nadrabiając braki techniczne niesamowitym zaangażowaniem i przygotowaniem ogólnorozwojowym.

Wśród dorosłych mogliśmy podziwiać badmintona na poziomie ogólnopolskim… i trochę pomarzyć. Po raz pierwszy w Puławach pojawił się tak mocny ,,zestaw Galacticos” (aut.), czyli zawodników ekstraklasy i z licencjami PZBad: Magdalena i Mariusz Nogal MKS Garwolin, Paweł Lepianka, Daniel Gujski KIKO Zamość, Wilczyński Sebastian Radom.
Wielkie dziękuję za wsparcie turnieju dla:
3mp-badminton-loga
dla sztabu organizacyjnego:
Krysia Biel, Monika Wysocka, Marek Krawczyk, Chojnacki Zbigniew,  Mateusz Gołofit, Grzesio Leftak.
oraz Mariusza Grzechnika (agencja reklamy Multimedia) – za wszelką pomoc graficzno/merytoryczną przy organizacji III Mistrzostw Puław oraz stworzenie strony internetowej klubu Badminton Puławy.
Damian Woźniak Ognisko TKKF Chemik Puławy i UKT Chemik Puławy.